صفحه اصلی

قیمت با تعرفه اتحادیه

قالیشویی پایتخت تنها قالیشویی در تهران که دقیقا مطابق با تعرفه اتحادیه کار میکند

دستگاه‌های پیشرفته

قالیشویی پایتخت از به‌روزترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های جدید استفاده میکند

سفارش VIP

در ساعات و روزهای غیراداری انجام میشود که این سفارشات نیز با نرخ اتحادیه انجام میشود

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط آقای ملاکریمی، کارشناس رسمی اتحادیه

مراحل کار قالیشویی پایتخت​

مرحله اول

ثبت سفارش

برای سفارش آنلاین قالیشویی پایتخت میتوانید فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید
مرحله دوم

دریافت سفارش

بعد از ثبت سفارش، سرویس به آدرس مورد نظر آمده و سفارش را تحویل میگید
مرحله سوم

شستوشو

سپس سفارش شما به کارگاه قالیشویی برده و شسته خواهد شد
مرحله چهارم

تحویل سفارش

بعد از شستوشو و خشک شدن فرش ها، سفارشات، تحویل شما عزیزان خواهد شد
 

معرفی قالیشویی پایتخت

معرفی قالیشویی پایتخت

قایشویی پایتخت با پشتوانه بیش از 50 سال سابقه در زمینه قالیشویی با به کارگیری کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته انواع خدمات قالیشویی، مرمت فرش دستباف، لکه برداری،رنگبرداری، ریشه کشی و غیره را ارائه می دهد.

چشم اندازه قالیشویی پایتخت

هدف قالیشویی پایتخت همیشه جلب رضایت مشتریان عزیز بوده و برای به دست آوردن این هدف از بهترین کیفیت در زمانی کوتاه استفاده میکند.

روش کار قالیشویی

بعد از ثبت سفارش همکاران ما در زمان و محل هماهنگ شده با شما فرش یا دیگر کف پوش ها را دریافت خواهند کردو به کارخانه قالیشویی پایتخت آورده و بعد از شستشو و مراحل خشک کردن و در صورت احتیاج داشتن به انواع خدمات ترمیم آن را انجام داده و مجدداً در زمان و محل هماهنگ شده با شما تحویل خواهند داد.

تحقیقات و نوآوری

قالیشویی پایتخت با به کارگیری علم و دانش قالیبافی و رفوگری، تمام خدمات درخواستی شما و ترمیم های لازمه را انجام داده و با تضمین کیفیت و تحویل سریع فرش های شما را هرچه زیباتر و تمیز‌تر به شما تحویل خواهد داد.

چرا قالیشویی پایتخت؟

قالیشویی پایتخت با کسب مجوز از اتحادیه قالیشویان و با مشاوره رایگان از کارشناس رسمی اتحادیه در زمینه تمام خدمات درخواستی تان، تضمین کیفیت فرش شما و قیمتی مناسب را به شما می دهد. قالیشویی پایتخت فقط با قیمت تعرفه اتحادیه فعالیت می کند، حتی در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل ( سفارش VIP )

قالیشویی و بسته بندی بهداشتی رایگان

 

ابتدا فرش با دستگاه های ضربه زن غبارگیری شده و بعد فرش با آب های پرفشار کاملاً خیس شده و در مرحله بعد از شوینده مخصوص استفاده خواهد شد و با برس هایی دستی یا مکانیکی تمام قسمت های چرک یا آلوده تمیز خواهد شد و بعد فرش آبگیری شده و در انتها روی داربست های بزرگ پهن شده و در مجاورت هوای آزاد خشک خواهد شد.در مرحله بعد فرش خشک شده را لول کرده و در کاور های مخصوص قرار داده و فرش را به درب منزل مشتریان عزیز تحویل میدهیم

 

مرمت فرش (رفوگری):

 

هنر رفوگری مکمل هنر قالیبافی است که بعد از فرش بافی به وجود آمده که قسمت های پوسیده، سوخته و یا بریده شده و آسیب های این چنینی را مرمت می کند. اگر قسمتی از فرش اسیب دیده، رفوگر ابتدا باید نقش آن را از قسمتی مشابه تهیه کند و یا اگر نقش فرش یکسان نیست باید خود آن قسمت را متناسب با طرح کلی فرش روی کاغذ شطرنجی بکشد و طبق آن فرش را رفو کند.

 

لکه برداری

 

اگر فرش لکه ای به خود گرفته در بعضی موارد شما برای برطرف کردن آن می توانید خود نیز اقدام کنید اگر راه حلی ساده داشت که بعضی ها از شیوه لکه برداری مطلع هستند و یا در سایت ها می توانید تحقیق کنید ولی در مورد فرش های دستباف یا کران قیمت آن را به دست متخصص آن بسپارید. گاهی رنگ های فرش با هم ادغام میشود با عواملی مانند شستشوی غلط فرش، خشک کردن بدون آبگیری، آبگرفتگی منزل و غیره، که باید برای رنگبرداری به دست متخصصان سپرده شود.

 

ریشه کشی

 

فرش هایی که به علت استفاده زیاد یا به دلیل پوسیدگی ریشه هایشان از بین رفته  را به پشت روی سطحی شیب دار با میخ نصب می کنند طوری که فرش تخت شود و بعد ریشه کشی انجام میشود که انواع مختلفی وجود دارد که به بافت فرش بستگی دارد که باید در همه موارد تمام چله ها را با رنگی همرنگ و همجنس چله ابتدایی ترمیم کرد.