دسته بندی :

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

درباره ما

معرفی و چشم انداز

قالیشویی با تمام معیار های شما!

قایشویی پایتخت با پشتوانه بیش از 50 سال سابقه در زمینه قالیشویی با به کارگیری کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته انواع خدمات قالیشویی، مرمت فرش دستباف، لکه برداری،رنگبرداری، ریشه کشی و غیره را ارائه می دهد.

هدف قالیشویی پایتخت همیشه جلب رضایت مشتریان عزیز بوده و برای به دست آوردن این هدف از بهترین کیفیت در زمانی کوتاه استفاده میکند.

قالیشویی پایتخت با به کارگیری علم و دانش قالیبافی و رفوگری، تمام خدمات درخواستی شما و ترمیم های لازمه را انجام داده و با تضمین کیفیت و تحویل سریع فرش های شما را هرچه زیباتر و تمیز‌تر به شما تحویل خواهد داد.

بعد از ثبت سفارش همکاران ما در زمان و محل هماهنگ شده با شما فرش یا دیگر کف پوش ها را دریافت خواهند کردو به کارخانه قالیشویی پایتخت آورده و بعد از شستشو و مراحل خشک کردن و در صورت احتیاج داشتن به انواع خدمات ترمیم آن را انجام داده و مجدداً در زمان و محل هماهنگ شده با شما تحویل خواهند داد.

بیشتر بدانید

مجاز و با اصالت!

چرا قالیشویی پایتخت؟

قالیشویی پایتخت با کسب مجوز از اتحادیه قالیشویان و با مشاوره رایگان از کارشناس رسمی اتحادیه در زمینه تمام خدمات درخواستی تان، تضمین کیفیت فرش شما و قیمتی مناسب را به شما می دهد. قالیشویی پایتخت فقط با قیمت تعرفه اتحادیه فعالیت می کند، حتی در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل ( سفارش VIP )

بیشتر بدانید