دسته بندی :

شستشوی فرش ماشینی

 • شستشوی فرش ماشینی قطعا یکی از رایج‌ترین و معمولی‌ترین خدمات قابل ‌ارائه در شرکت‌های قالیشویی به شمار می‌رود. اما خیلی از قالیشویان و شرکت های قالیشویی، همین امر را هم به شکل نامطلوبی انجام میدهند. میتوانید نظرات دوستان و آشنایانتان را پس از تحویل فرشهایشان توسط شرکت قالیشویی جویا بشوید. فرش های ماشینی جزء جدانشدنی زندگی ما ایرانیان است. به این دلیل که فرش های ماشینی قیمت مناسبی دارند و از کیفیت مناسب هم برخوردار هستند. اما یکی از مسائلی که اغلب افراد با آن روبه رو میشوند، شستشوی فرش ماشینی است! به همین دلیل قالیشویی پایتخت بخش مهمی از خدمات خود را بر روی شستشو و موارد تخصصی فرش ماشینی قرار داده است. قالیشویی پایتخت با استفاده از کارخانه تخصصی قالیشویی و دستگاه های مجهز، پرسنل با تجربه و مواد مناسب در خدمت همشهریان عزیز میباشد.
  شستشوی فرش ماشینی
 • رزرو آنلاین (15% تخفیف!)شستشوی فرش ماشینی با 15% تخفیف از طریق وب‌سایت قالیشویی پایتخت به ‌سادگی خدمات موردنیاز خود را در امر شستشوی فرش ماشینی رزرو نمایید سفارش آنلاین و به‌این‌ترتیب از تخفیف اینترنتی ما نیز بهره‌مند شوید.
  قالیشویی آنلاین
 • نحوه شستشوی فرش ماشینی توسط قالیشویی پایتخت پس از تکمیل و دریافت سفارش مشتری، فرش به کارخانه قالیشویی پایتخت برده میشود و در دِپو تخلیه میشود.(دپو: مکان بارگیری فرشهای ارسالی). به این صورت که به ترتیبی که سفارش ها تحویل قالیشویی میشوند به همان ترتیب هم شسته خواهند شد.سپس فرش ها از جهت ایراداتی از قبیل سوختگی و ... بررسی میشوند. سپس فرش به سالن شستشو میرود، سپس قالی را کاملا خیس کرده و سپس با یکی از روش های شستشوی دستی یا شستشو با دستگاه، کار شستشو انجام میشود.پس از آن، قالی را خشک کرده و لول شده در کاور قرار داده و آماده ارسال برای مشتری خواهد بود.
 • شستشوی فرش ماشینی با توجه به نوع آنفرش های ماشینی بر اساس نوع بافت و مواد سازنده فرش ها، به دو دسته‌ تقسیم میشوند: فرش ماشینی معمولی که شامل انواع فرش های ایرانی، خارجی و آکرلیک میباشد. فرش ماشینی درجه یک که با مواد پشم، ابریشم گونه بافته و تولید میشود که شامل انواع فرش های فانتزی ایرانی، ترک و بلژیکی و … میشود. ما در قالیشویی پایتخت در زمان شستشوی فرش های ماشینی به جنس و نوع فرش توجه میکنیم. همانطور که در بالا گفته شد، فرش های ماشینی انواع زیاد و مختلفی دارند. با توجه به انواع فرش های ماشینی و نوع بافت و موادی که در فرش به کار رفته است، شستشوی فرش های ماشینی متفاوت خواهد بود. توجه به بافت و تار و پود فرش ماشینی هنگام شستشو این امتیاز را دارد که فرش کیفیت خود را با این شستشو از دست نمیدهد و خصوصیات خود را حفظ میکند شستشوی انواع فرش های ماشینی با استفاده از ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک و پیشرفته توسط قالیشویی پایتخت انجام می‌شود.
  قالیشویی آنلاین
 • چرا باید فرش ماشینی شسته شود؟ شتسشوی فرش های ماشینی را دست کم نگیرید. این نوع فرش ها به دلیل جنس و مواد به کار رفته در آن ها که از مواد مصنوعی و پلاستیکی است، بیشتر از فرش های دستبافت مستعد گرد و غبار و باکتری ها و خواهند بود. این موارد در طولانی مدت برای سلامتی شما و خانواده شما خطرناک است. فرش های ماشینی حداقل باید یک بار در سال شستشو شوند اما اگر مواردی غیر از شستشوی کامل فرش شما نیاز دارد مانند لکه های مواد غذایی و مواردی از این دست میتوانید با کارخانه قالیشویی پایتخت تماس بگیرید و از خدمات تخصصی ما در این زمینه استفاده کنید.
 • از ویژگی های شستشوی حرفه ای فرش ماشینی در قالیشوییتضمین کیفیت شستشو فرش ماشینی در قالیشویی - انجام خدمات ترمیم فرش در شستشوی فرش ماشینی - هماهنگی های لازم و همچنین تحویل به موقع فرش پس از قالیشویی - اعلام هزینه نهایی قبل از شروع مراحل شستشوی فرش ماشینی - قیمت‌گذاری مناسب برای خدمات قالیشویی - پشتیبانی فعال قالیشویی و پاسخگویی به سوالات مشتریان
  قالیشویی آنلاین
 • چرا قالیشویی پایتخت؟قالیشویی پایتخت علاوه بر موارد بالا که ذکر شد، با سابقه ای بیش از 50 سال در صنعت شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت و خدمات تخصصی فرش، بهترین سرویس ها را برای همشهریان عزیز ارائه خواهد کرد. آسیب نرسیدن به بافت فرش و به ریشه ها و عدم تغییر رنگ فرش و ریشه ها.سابقه و تجربه قالیشویی پایتخت در طول این سال ها باعث شده که کمترین خطا و اشکال در شستشوی فرش ها و خدمات قالیشویی رخ دهد. قیمت دقیق قبل از شستشوی فرش و دریافت سفارش شما. مبلغ نهایی فاکتور شده به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد مگر اینکه تغییراتی را شما در نظر داشته باشید. این مورد توسط خیلی از همکاران ما رعایت نمیشود. مثلا فرش را به قیمت متری 5 تا 6 هزار تومان از درب منزل تحویل میگیرند و بعد از آن مبالغی را به قیمت نهایی اضافه میکنند مثل شستشوی فرش با نرم کننده ها یا مواردی از این دست که در اصل اصلا همچین مواردی وجود ندارد و همه شستشو ها در یک پروسه انجام میشود. شستشوی هر فرش بسته به جنس و موادی که در فرش استفاده شده است متفاوت این و تقریبا تغییراتی را در پروسه شستشو ایجاد میکند. این مورد ممکن است بر روی قیمت نهایی فرش هم تاثیر بگذارد. که باز هم این موارد کامل به شما توضیح داده خواهد شد.