دسته بندی :

شستشوی فرش ابریشمی

 • شستشوی فرش ابریشمی طبیعتا همه فرش ها حتی اگر در محیطی مانند خانه نگهداری شوند و از آسیبهایی چون انواع لکه ها و خرابی ها در امان بمانند باز هم مجاورت دائمی آنها با هوا به تنهایی سبب آلوده شدن و کثیف شدنشان میشود؛ بنابراین شست و شوی فرش چه ماشینی و چه دستباف و چه ابریشمی امری کاملا ضروریست. شستشوی فرش ابریشمی به دلیل استفاده از الیاف ابریشمی با دیگر فرش ها متفاوت است به دلیل ظرافت الیاف ابریشم, شستشوی فرش ابریشمی به تخصص و تجربه زیادی نیاز دارد.تمیز کردن با آب گرم و بخار و مواد پاک کننده ساینده می تواند باعث آسیب رساندن به الیاف ابریشم درفرش شود.
  شستشوی فرش ماشینی
 • رزرو آنلاین (15% تخفیف!)شستشوی فرش ابریشمی با 15% تخفیف از طریق وب‌سایت قالیشویی پایتخت به ‌سادگی خدمات موردنیاز خود را در امر شستشوی فرش ابریشمی رزرو نمایید سفارش آنلاین و به‌این‌ترتیب از تخفیف اینترنتی ما نیز بهره‌مند شوید.
  قالیشویی آنلاین
 • نحوه شستشوی فرش ابریشمی توسط قالیشویی پایتخت فرش ابریشمی به علت حساس بودن و قیمت بیشتر آن نسبت به فرش های ماشینی، دارای شستشوی متفاوت و حساس تری نسبت به فرش ماشینی میباشد. فرش های ابریشمی شما پس از دریافت از منزلتان، به کارخانه قالیشویی پایتخت برده شده و پس از غبارگیری کامل از فرش، با توجه به نوع تار و پود و قدمت و حساسیت فرش، توسط کارشناسان روش شستشوی مخصوص هر فرش ابریشمی مشخص میشود.
 • شستشوی فرش ابریشمی با توجه به نوع آنفرش های ابریشمی انواع مختلفی دارند که شستشوی این فرش ها باید با توجه خاص به نوع وقدمت فرش انجام شود. فرش ابریشمی به علت حساس بودن و قیمت بالای آن دارای شستشوی متفاوت و حساس تری نسبت به فرش ماشینی میباشد.
  قالیشویی آنلاین
 • چرا باید فرش ابریشمی شسته شود؟ اصولا فرش هم همانند سایر وسایل منزل باید تمیز شود. این مورد اما کمی متفاوت است. فرش ها به دلیل بافت های فشرده ای که دارند مستعد بیماری و باکتری های زیادی هستند. اکثر این میکروب ها از راه رفتن روی فرش به وجو می آید و ممکن است برای اعضای خانواده باعث بروز حساسیت و بیمار شود
 • از ویژگی های شستشوی حرفه ای فرش ابریشمی در قالیشوییبرای مشخص شدن اینکه کدام قالیشویی حرفه ای تر عمل میکند میتواند به معیار هایی که از نظر ما برای شما مهم است بپردازید. - تضمین کیفیت شستشو فرش ابریشمی در قالیشویی: این تضمین را از کارخانه قالیشویی خود میتوانید بگیرید که خدایی نکرده از کلاهبرداری در شستشوی فرش دور بمانید. - انجام خدمات ترمیم و شستشوی فرش ابریشمی : این موارد یکی از معیار هایی است که نشان میدهد یک قالیشویی دارای سابقه و تجربه است. - هماهنگی های لازم و همچنین تحویل به موقع فرش پس از قالیشویی: این یکی از داستان هایی است که حتما شما با آن مواجه شده اید. داستان تحویل فرش و هماهنگ بودن قالیشویی. حتما این مورد را هم هنگام سفارش قید کنید و به این مورد تاکید داشته باشید. - اعلام هزینه نهایی قبل از شروع مراحل شستشوی فرش ابریشمی : مواردی زیادی را از دوستان و آشنایان و در شکایات شاهد بوده ایم که مبلغ نهایی با مبلغ فاکتور متفاوت است. حتما از این مساله مطمئن شوید که این مورد برای شما پیش نخواهد آمد. - قیمت‌گذاری مناسب برای خدمات قالیشویی: به این مساله توجه کنید که شستشوی هر نوع فرشی دارای تعرفه خاص خودش است. این تعرفه توسط اتحادیه قالیشویی قیمت گذاری خواهد شد. - پشتیبانی فعال قالیشویی و پاسخگویی به سوالات مشتریان: قالیشویی مورد نظر شما باید پشتیبانی و پاسخگویی خوبی در زمان بروز مشکلات داشته باشد.
  قالیشویی آنلاین
 • چرا قالیشویی پایتخت؟قالیشویی پایتخت علاوه بر موارد بالا که ذکر شد، با سابقه ای بیش از 50 سال در صنعت شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت و خدمات تخصصی فرش، بهترین سرویس ها را برای همشهریان عزیز ارائه خواهد کرد. آسیب نرسیدن به بافت فرش و به ریشه ها و عدم تغییر رنگ فرش و ریشه ها.سابقه و تجربه قالیشویی پایتخت در طول این سال ها باعث شده که کمترین خطا و اشکال در شستشوی فرش ها و خدمات قالیشویی رخ دهد. قیمت دقیق قبل از شستشوی فرش و دریافت سفارش شما. مبلغ نهایی فاکتور شده به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد مگر اینکه تغییراتی را شما در نظر داشته باشید. این مورد توسط خیلی از همکاران ما رعایت نمیشود. مثلا فرش را به قیمت متری 5 تا 6 هزار تومان از درب منزل تحویل میگیرند و بعد از آن مبالغی را به قیمت نهایی اضافه میکنند مثل شستشوی فرش با نرم کننده ها یا مواردی از این دست که در اصل اصلا همچین مواردی وجود ندارد و همه شستشو ها در یک پروسه انجام میشود. شستشوی هر فرش بسته به جنس و موادی که در فرش استفاده شده است متفاوت این و تقریبا تغییراتی را در پروسه شستشو ایجاد میکند. این مورد ممکن است بر روی قیمت نهایی فرش هم تاثیر بگذارد. که باز هم این موارد کامل به شما توضیح داده خواهد شد.