تعمیر شیرازه فرش ماشینی

 

 

تعمیر ریشه و شیرازه فرش ماشینی

 

ریشه فرش چیست؟

یکی از قسمت های فرش که باعث تکمیل ساختار فرش و زیبایی آن میشود ریشه فرش است. به طور کلی به ادامه تار های بافته شده فرش که در انتهای فرش می آیند، ریشه فرش میگویند. ریشه ها قالبا از الیاف پنبه و پشم میباشد.

شیرازه فرش به چه قسمتی گفته میشود؟

شیرازه فرش به نوار هایی که در دو طرف فرش از ابتدا تا انتها قرار دارند گفته میشود. شیرازه فرش به کنارپیج فرش نیز معروف است. شیرازه فرش در مدل فرش های جدید به شکل لوله ای دیده میشود. مهمترین کاربرد شیرازه در فرش، علاوه بر زیبایی، حفاظت از فرش در برابر ساییدگی و رطوبت میباشد. همچنین از بیدزدگی فرش جلوگیری میکند.

ترمیم ریشه و شیرازه فرش

درصورتی که شیرازه یا ریشه فرش شما آسیب دیده است، ترمیم و تعمیر ریشه و شیرازه به آسانی انجام خواهد شد. اما حتما توجه داشته باشید که این کار توسط افراد متخصص و قالیشویان معبتر انجام دهید.چرا قالیشویی پایتخت؟

قالیشویی پایتخت با به کارگیری علم و دانش قالیبافی و رفوگری، تمام خدمات درخواستی شما و ترمیم های لازمه را انجام داده و با تضمین کیفیت و تحویل سریع فرش های شما را هرچه زیباتر و تمیز‌تر به شما تحویل خواهد داد.

چرا قالیشویی پایتخت؟

قالیشویی پایتخت با کسب مجوز از اتحادیه قالیشویان و با مشاوره رایگان از کارشناس رسمی اتحادیه در زمینه تمام خدمات درخواستی تان، تضمین کیفیت فرش شما و قیمتی مناسب را به شما می دهد. قالیشویی پایتخت فقط با قیمت تعرفه اتحادیه فعالیت می کند، حتی در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل ( سفارش VIP )