تعرفه قالیشویی سال 99


تعرفه قالیشویی سال 99 توسط اتحادیه قالیشویی شهر ری اعلام شده است. کارخانه قالیشویی پایتخت با کسب مجوز از اتحادیه، در سال 99 بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی به کار خود ادامه خواهد داد. در این مقاله قصد داریم به نرخ قالیشویی در سال 99 بپردازیم.

برای مشاهده لیست قالیشویان مجاز در اتحادیه قالیشویی شهر ری کلیک کنید.

تعرفه قالیشویی سال 99

اتحادیه قالیشویی شهر ری نرخ قالیشویی 99 را با توجه به تورم روز و افزایش قیمت ها در نظر گرفته است. این تعرفه ها به صورت حداقل قیمت قالیشویی در نظر گرفته شده است. تا مشتریان به راحتی بتوانند فرشهای خود را جهت شستشو و ترمیم به قالیشویی بسپارند. در این لیست نرخ تمامی خدمات موجود در یک قالیشویی معتبر ذکر شده است.

قیمت های این لیست شامل موارد زیر می باشد:

قیمت شستشوی موکت معمولی

قیمت شستشوی موکت پرزدار

قیمت شستشو و موگیری فرش دستبافت کرکی

قیمت شستشوی فرش ماشینی

قیمت شستشو و موگیری فرش گل ابریشم

هزینه حمل و نقل قالیشویی

هزینه حمل و نقل هر تخته فرش در طبقات ساختمان

هزینه بسته بندی و کاور هر تخته فرش

قیمت شستشوی فرش های بلژیکی، فرهی و ترکیه ای

قیمت قالیشویی در سال 99 بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی شهر ری

عکس زیر توسط اتحادیه به تمام قالیشویان مجاز شهر ری ارسال شده است. قالیشویی های معتبر در شهر ری موظفند که بر اساس قیمت های این لیست به کار خود ادامه دهند.

قالیشویی پایتخت با قیمتی کمتر از نرخ اتحادیه خدمات خود را ارائه می‌دهد. برای اطلاع بیشتر در این مورد به مقاله قیمتی پایین تر از نرخ اتحادیه مراجعه کنید.

تفاوت قیمت قالیشویی ها

گاهی تفاوت های جزیی در قیمت قالیشویی در تهران مشاهده می‌شود. این امر باعث سردرگمی بسیاری از مشتریان شده و همچنین باعث بی اطلاع ماندن آنها از نرخ قالیشویی در تهران می‌شود.

موارد بسیاری در تعرفه قالیشویی در تهران تاثیر گذار است. قیمت هایی که در بالا ذکر شده است تعرفه پایه قالیشویی بوده و ممکن است در مواردی خاص مانند شستشو فرش‌های خاص و نفیس قیمت ها کمی تغییر کند. برای اطلاع بیشتر در این مورد می‌توانید به مقاله های عوامل موثر در قیمت قالیشویی و علت تفاوت قیمت قالیشویی ها مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *